Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Islám není příčinou, ale důsledkem!

23. 01. 2015 14:34:07
Na dva tábory je dnes rozděleno Česko, Německo a vlastně i celá Evropa. Rozdělující slovo je Islám! V poslední době časté téma hovorů, diskusí i vážných rozepří a rozkolů mezi lidmi, státy a politiky. Proč se však tohle vůbec děje a proč se to stalo?

Islám je naprosto nepřijatelný způsob života pro pět miliard lidí na světě. Důvodů proč tomu tak je již bylo napsáno mnoho a nemíním je zde nějak výrazně opakovat. Rád bych zde však napsal čeho je podle mne Islám důsledkem a ne příčinou.
Všechny ty násilné útoky, teroristické akce a s nimi související obhajoba „umírněných“ muslimů a ukazování, že to je věcí pouze pár lidí a ne celého „náboženství“ jsou pouhými bludy.
Evropa se otřásá v základech, protože Islám je důsledkem celé její politiky! Imigrační politika Evropy a rozhodování jejích představitelů je pravou příčinou, proč je teď Islám na pranýři. A na pranýři je podle mne právem.
Proč jsme to však dopustili? Proč to dopustili ostatní státy Evropy?
Protože jsme v rámci civilizovanosti odvykli přímé hrozbě násilí v takovéto míře.
Protože díky různým „organizacím“, které to měli řešit, jsme tento problém vypustili a mysleli si, jak jej vyřeší ty „organizace“. Nevyřešilo se nic! Utopilo se miliony a miliony eur na začlenění, pomoc a vše ostatní! Všichni imigranti přicházející do Evropy, si s nataženou rukou navykli chodit pro peníze a Evropě to vyhovovalo! Vyhovovalo to nám všem, protože jsme to neřešili. Nezapomeňme, že my jsme ti, kteří volí naše zástupce.
A v těch věčných rozepřích mezi USA a Ruskem a v rozepřích mezi sebou v jednotlivých státech, nám tady vyrostla obluda.
Nenažraná, nenasytná, násilnická, vražedná! Důsledek evropské politiky, který je vidět všude kolem!
A co je nejhorší? Skupiny, které mají stejný cíl tak bohužel nespolupracují! Švédsko jest zemí, která se už snad vymknula kontrole. Německo se obává PEGIDY a v Česku se hází hromy blesky na IVČRN.
Německá Pegida není jen o nebezpečí Islámu! To právě vůbec. Je to o nebezpečí imigrace jako takové. O nebezpečí, které němečtí politici těžce podcenili. V Německu se už možná začínají pohybovat ledy správným směrem a to ke komunikaci napříč spektrem...Kdo ví, jaký však bude výsledek.

Prioritní je však pro nás situace v ČR. Imigrace jako taková je naprosto přirozená věc a díky ní zde máme ukrajinské dělníky a mafiány. Díky ní zde máme vietnamské tržnice a večerky. A mafiány. Ale přiznejme si, že zločinnost jde ruku v ruce s jakýmkoliv národem, nebo lidmi. Co je však důležité? S Islámem nepřišlo nic dobrého a není žádný náznak, že se to někdy v budoucnu obrátí! Jejich šaría, korán a podobné je naprosto neslučitelné.
A co je nyní podle mne důležité? Zabránit rozmachu zla dříve, než se z Evropy stane Amerika, kdy původní obyvatele vyvraždili většinou křesťané, než se stane z Evropy Austrálie, kde jsou původní obyvatelé také na hraně společnosti.
Protože v Evropě jsme díky velmi dlouhé historii původními obyvateli již MY! A pokud dopustíme, aby nás cokoliv jiného a kdokoliv jiný vyvraždil, pak jsme si to zasloužili.

A jediná cesta nyní není násilí. To je vždy až poslední volba. Jediná cesta je nyní politika! Jak je možné, že skoro 90% občanů ČR vidí islám jako hrozbu, ale na setkání proti Islámu přijde drobet? Protože jsme Češi.
Jsme ti, co nadávají u piva a nechodí k volbám. Přitom volby jsou tím předposledním nástrojem, před násilím. Otevřeme tedy konečně doširoka oči a u dalšího rozhodování o Evropě a o naší milé vlasti buďme soudní a v hojné účasti! Do té doby ukažme odhodlání a jasný názor setkáními a pochody! Protože jinak nás nebudou různí ombudsmani, senátoři, ministři ani jiní škodiči brát vážně!
Přidejte se na sociálních sítích ke skupinám, které chtějí něco dělat! Ať už je to Islám v České republice nechceme, nebo Pegida Česko, nebo Stop Islám! Všechny tyto skupiny pokud budou mít rozum tak potáhnou za jeden provaz...A že se na tom přiživí současní nebo i budoucí politici? No a? Nebude to poprvé ani naposledy. Pokud společně podpoří a dokážou důsledek situace v Evropě zažehnat, tak jsme si snad jednou zvolili správně!

PS: Názvy Islám v České republice nechceme, Pegida Česko a Stop Islám jsou použity bez souhlasu jmenovaných skupin a slouží pro informaci v textu. Těmto skupinám také zašlu žádost o zveřejnění na jejich stránkách, nebo diskusích.

Autor: Michal Kern | pátek 23.1.2015 14:34 | karma článku: 26.11 | přečteno: 1451x

Další články blogera

Michal Kern

Test úspěšný!

Tak to vyšlo. Vše provedeno jak bylo třeba. Počet postižených dostačující. Pohoršení vzbuzeno taky velké. Co naplat, prostě úspěch na plné čáře.

7.4.2017 v 9:26 | Karma článku: 17.44 | Přečteno: 677 | Diskuse

Michal Kern

Jak se těšíte na „socík“?

Všichni budou mít práci. Všichni budou mít kde bydlet. Všichni budou plnit plán. Všichni budou krást. A nikde nebude nic chybět. Ano, čas budoucí! I když to tady už jednou bylo...Z chyb se nepoučil nikdo.

26.3.2015 v 16:40 | Karma článku: 28.85 | Přečteno: 1112 | Diskuse

Michal Kern

Unesený Čech už je okrajovou záležitostí?

Dnes je to skoro tři týdny, kdy IS unesl mezi několika lidmi i Čecha. Slehla se po něm zem? Pro zprávy už to není populární? Je lepší řešit banalitu konvoje a jeho průjezdu? Jak se staví všichni zainteresovaní k této situaci?

24.3.2015 v 11:30 | Karma článku: 17.91 | Přečteno: 1166 | Diskuse

Michal Kern

Sakra drahá integrace!

Tak nám vláda schválila integraci. Teda ne nám. Romům. A já si říkám, že to bude sakra drahá integrace. Ještě jsem nikde pořádně nenašel přesná čísla, jak však znám a sleduji našeho (mého teda určitě ne) ministra pro legislativu a rovné příležitosti, bude to v řádech mnoha desítek, ne-li stovek miliónů. Trochu nepoměr na pár tisíc jedinců...

9.3.2015 v 11:28 | Karma článku: 38.65 | Přečteno: 1781 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Dalibor Bartoš

Robotizace ještě jednou

Již několikrát jsme psal o robotizaci a jak nás zasáhne a že to bude poměrně brzo. A asi to bude rychleji než jsem odhadoval. Domníval jsem se, že to potrvá minimálně 20 let spíše 30 let. Dnes to vidím poněkud jinak. Robotizace

23.11.2017 v 22:27 | Karma článku: 3.36 | Přečteno: 107 | Diskuse

Jiří Dohnal

Pravda o 17. listopadu podle hradu

Podle dobrých zdrojů z hradu je mediálně propagovaný výklad událostí 17. listopadu značně pomýlený. Pojďme uvést na pravou míru několik základních omylů, které se znovu a znovu každý rok tradují:

23.11.2017 v 21:13 | Karma článku: 15.76 | Přečteno: 338 | Diskuse

Josef Nožička

Když se Schwarzenberg jednou za čas probudí…

Při pročítání dnešních zpráv na internetu jsem narazil na několik článků, které citovaly výroky čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, pronesené při jeho rozhovoru pro ČTK.

23.11.2017 v 19:40 | Karma článku: 40.13 | Přečteno: 1701 | Diskuse

Dalibor Bartoš

O lidské hlouposti

Většinou se snažím psát o ekonomii, filozofii a politice a o otázkách a problémech, které nějak souvisí. Dnes jsme narazil opět po několikáté na naprosto neuvěřitelnou reklamu, že se naučíte cizí jazyk za 7 dní, pak ovšem zvýšili

23.11.2017 v 17:25 | Karma článku: 16.26 | Přečteno: 677 | Diskuse

Vítězslav Stanovský

GDPR - miniseriál - díl 2. - V čem je to jiné?

Dnes si řekneme základní rozdíly mezi GDPR a stávajícím zákonem o ochraně osobních údajů. Je jich více, ale ty nejvýznamnější se týkají práv občanů ke správcům osobních údajů. A v neposlední řadě ve výši sankcí...

23.11.2017 v 15:05 | Karma článku: 9.19 | Přečteno: 408 | Diskuse
Počet článků 71 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1207

naštvaný, nevrlý, znechucený děním v ČR a Evropě.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.